Stellenangebot

Spedytora - Dispatcher (m/w)

Hauser-Spedition GmbH & Co. KG
H. Hauser
von-Reischach-Str. 6
71665 Vaihingen/Enz-Stadt
07042881080

Senden Sie Anschreiben, Lebenslauf, Zeugnisse, Foto, Arbeitsproben...

Abbrechnen

Jesteśmy silną firmą spedycyjną z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku transportowym. W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz:

*SPEDYTORA - Dispatcher  (m/w)*

Obowiązki Kandydata :
• planowanie i bieżąca obsluga przewózów całopojazdowych i drobnicowych• aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych• nadzór nad dokumentacją spedycyjną• budowanie prawidłowych relacji z klientami i przewożnikami

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe• min. 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z logistyką, transportem, spedycją• biegła znajomość jezyka niemieckiego i angielskiego• zdolność do pracy w zespole• umiejetność aktywnego działania, ta

kże pod wpływem stresu• zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• samodzielne stanowisko pracy• atrakcyjne wynagrodzenie• ciekawa praca w dynamicznym zespole• dobre warunki pracy

Osoby zaninteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

Personalabteilung
Von-Reischach-Strasse 6

D-71665 Vaihingen/Enz

mail: info(at)hauser-spedition.de

www.hauser-spedition.de

  • dscf2505
7265